Hr gyakornok munkalehetőség országos cégcsoport szegedi telephelyére

Munkavégzés helye: Szeged és környéke
2018. 12. 05. 13:53

Országos cégcsoport szegedi telephelyére keresünk Hr gyakornokot 2019 JANUÁRJÁTÓL.

A MUNKAKÖR CÉLJA:
A Hr osztály napi munkájának szakmai és adminisztratív támogatása.
FELADATOK:

  • A foglalkoztatással kapcsolatos munkaügyi folyamatok koordinálása
  • HR adatbázisok naprakészen tartása
  • Ad-hoc riportok és kimutatások készítése
  • Számlázási folyamatok nyomon követése
  • Egyéb adminisztratív tennivalók ellátása
  • Segélyek koordinálása.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú HR tanulmányok (főiskolai, egyetemi szint) nappali tagozaton
  • Heti 20 munkaóra/hét vállalása (rugalmasan beosztható)
  • Általános informatikai ismeretek (MS Office)
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Proaktív munkavégzés
  • Csapatjátékost attitűd
  • Precizitás

ELŐNY:

  • Korábbi bármilyen irodai munkatapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Intenzív szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a palyazat@solemizo.bonafarm.hu e-mail címen lehet.