Kereskedelmi asszisztens állás Szegeden

Rubin Szegedi Paprikafeldolgozó Kft.kereskedelmi terület feladatainak ellátására angolul jól beszélő munkatársat keres.

Feladatok

  • Meglévő belföldi, külföldi ügyfélkör rendeléseinek ügyintézése, dokumentumok elkészítése, megrendeléstől a kiszállításig.
  • Rendelések rögzítése, visszaigazolás, fuvarszervezés, számlázás.
  • Vállalatirányítási rendszer és minőségirányítási rendszer használata, betartása.
  • Export-import feladatok elvégzése. Új érdeklődők és esetleges reklamációk kezelése.

Elvárások

  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • Min. középfokú végzettség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Német nyelismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil, bejelentett munkahely. Napi 8 órás munkaidő.
  • Egyéb juttatások.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!