Supervisor pozícióban állás szőregi telephelyen

Rubin Szegedi Paprikafeldolgozó Kft.
Szeged
Bruttó 450 000 Ft / Hónap
2023. 08. 23.

Rubin Szegedi Paparikafeldölgozó Kft. szőregi telephelyére gyártási területre supervisor kollegát keres.

Feladatok

  • Megismeri és képviseli gyártásra és közvetlenül kapcsolódó területekre vonatkozó előírásokat, felügyeli ezek betartását, és elősegíti a napi alkalmazását.
  • Közvetlen iránymutatással, utasítással, képzéssel, intézkedések kezdeményezésével az előírásszerű keretek közé tereli a tevékenységeket.
  • Projektek, változtatások megvalósulásának, határidőinek figyelemmel kísérése, emlékeztetés, riportálás az érintett munkatársak és vezetők felé.
  • Műszaki-higiénia színvonal napi szintű felügyelete.
  • Műveletek végrehajtásának felügyelete, és verifikálása.
  • Anyagáram, hatékonyság, szervezési hiányosságok feltárása.
  • Helyesbítő intézkedések kezdeményezése, közreműködés az eltérések okainak feltárásában.
  • Felejegyzések vezetésének felügyelete.
  • Munkatársaktól érkező javaslatok kezelése és előterjesztése a vezetők részére.
  • Feljegyzések, riportok készítése a felügyeleti tevékenységéről, ennek eredményeiről, kezdeményezett intézkedésekről, és ezek végrehajtásáról.

Elvárások

  • Minőségbiztosítási területen szerzett felsőfokú végzettség, élelmiszeripari szak előny
  • Angol középfokú nyelvismeret
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (word, excel)
  • Kiváló megfigyelő-, problémamegoldó- és kommunikációs képességek
  • Proaktív és határozott személyiség
  • Változó elvárások rugalmas elfogadása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható munkahely.
  • Napi 8 órás munkaidő.
  • Munkabéren kívüli egyéb juttatások.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott