Rendezvényszervező állás szegedi irodánkban magabiztos angol nyelvtudással

Szegedi irodánkba napi 8 órás munkavégzéssel munkatársat keresünk rendezvényszervezői munkakörbe.

Feladatok

  • Céges rendezvények, konferenciák teljes körű szervezése az ajánlatok elkészítésétől a rendezvények helyszíni lebonyolításáig
  • Kalkulációk, költségvetések készítése (jó excel tudás szükséges)
  • Tárgyalás szponzorokkal, kiállítókkal
  • Jelentkezések / regisztrált resztvevők nyilvántartása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Kapcsolattartás a rendezvényhelyszínekkel, szállodákkal, éttermekkel és egyéb szolgáltatókkal
  • Szerződések előkészítése, nyomon követése
  • Hivatali bejelentések ügyintézése
  • Iratok, dokumentumok kezelése
  • Helyszínbejárások

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Microsoft Office ismerete, magabiztos Excel tudással
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Önállóan és csapatban való együttműködés
  • Pontos precíz adminisztrációs készség
  • Pénzügyi alapismeretek (ÁFA körök ismerete, nettó/bruttó értelmezése)

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság
  • Rendezvényhelyszínek és szállodák ismerete
  • Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • Utazási irodában szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Utazásszervezői végzettség
  • Vendeglátásban, idegenforgalmi területen szerzett tapasztalat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!