Szegeden a Blues Kert Vendéglőbe szakács állás

BLUES KERT Bt.
Szeged
Nettó 340 000 Ft - 380 000 Ft / Hónap
2024. 04. 08.

A Blues Kert Vendéglőbe az alábbi pozícióra keressük leendő csapattársunkat:

Szakács

Havi 15 nap a munkavégzés.

Fizetés megegyezett órabér alapján.

Amit a helyről tudni érdemes:

Az étlapunk nagy része a grillezett illetve panírozott ételeken alapszik, illetve nagy számban fogy a napi menünk is. Hétvégén ebéd időben svédasztallal várjuk vendégeinket.

Elég sok törzsvendégünk van, persze mindig vannak új arcok is!

Munkatársainknak hosszútávú munkalehetőséget, bejelentett állást biztosítunk.

Az éttermünk nyitva tartása: Hétfőtől Vasárnapig: 11-22-ig, a konyha 1 órával előbb zár.

Hétköznap 11-15ig napi menünk is van az állandó étlapunk mellett. Hétvégi svédasztal: 11-15-ig

Ha felkeltettük érdeklődését, akkor várjuk a FÉNYKÉPES önéletrajzát egy rövid bemutatkozással.

Feladatok

  • Húsok előkészítése
  • Panírozás
  • Főzés

Elvárások

Amit viszont elvárunk munkatársainktól:

  • Pontosság
  • Legyen precíz, munkájára igényes
  • Szeresse a rendet, tisztaságot

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentés-Napi kétszeri meleg étkezés-Személyzeti kávé
  • Fizetés havonta két részletben
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!