Anyagmozgató munkalehetőség Röszke területén

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 11. 21. 14:55

Anyagmozgató munkalehetőség Röszle területén

Az alábbi vizsgák megléte előnyt jelent:

  • targoncavezetői vizsga (gyalogkíséretű targonca, vezetőüléses (elektromos),
  • egyéb emelőszekezetek (körülkerített emelő vagy lift),
  • futómacska vizsga
  • Élelmiszeripari szakképzettség vagy tapasztalat

Speciális követelmény:

  • Alap- vagy középfokú végzettség szükséges.

Előnyt jelent a számítógépes ismeret.

A gyár egész területén tilos a dohányzás!
Elsősorban nemdohányzók jelentkezését várják.

3 műszakos munkarend, éves munkaidőkeretben.

A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:

  • cafeteria,
  • utiköltség térítés,
  • műszakpótlék,
  • mozgóbér

Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével Daka Zsuzsanna HR és Szolgáltatási vezetőnél a zsuzsanna.daka@unilever.com e-mail címen.