Betanított, fizikai munka

Építőipari segédmunkás/szakmunkás kollégát keresünk Szeged és környékén

Munkavégzés helye: Szeged és környéke
2018. 10. 26. 09:20

Szegedi környezetvédelmi cég keres építőipari segédmunkás/szakmunkás munkakörbe munkatársakat.

Feladatok:
• általános építőipari segédmunka/szakmunka végzése
• közműépítési és technológiai gépészeti szerelések
• szakemberek munkájának segítése

Elvárások:
• megbízható, önálló munkavégző képesség
• hasonló területen szerzett tapasztalat
• cégünkbe történő gyors beilleszkedés

Munkavégzés helye:
Szegedi és vidéki helyszínek

Amit kínálunk:
• hosszú távú együttműködést
• állandóra bejelentett munkaviszony
• biztos anyagi háttérrel rendelkező munkahely
• kiemelkedő bérezés megegyezés szerint
• jó munkahelyi légkör

Tapasztalattal rendelkezők mellett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a epito@rewox.hu e-mail címre „segédmunkás1” tárggyal.

Szükség esetén a 62/464-444 számon adunk felvilágosítást!