Egészségügy, gyógyszeripar

Hajbeültetési Orvos munkakörre kollégát keresünk Szegeden orvosi egyetemi végzettséggel

Munkavégzés helye: Szeged
2018. 03. 07. 14:17

A Doctor Hair Clinic szegedi hajbeültetési és bőrgyógyászati magánklinika hajbeültetési orvos munkakörre keresi új csapattagját kizárólag hosszú távra, megbízható, precíz, jó szem és kézügyességgel rendelkező orvos személyében.

A munkakör betöltéséhez szükséges alapvető feltételek:

  • Orvosi egyetemi végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Nyitottság és határozottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Páciens központú gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Jó szem és kézügyesség

Előny:

  • Szakorvos, szakorvosjelölt
  • Sebészeten vagy bőrgyógyászati területen szerzett releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Hajbeültetési területen szerzett korábbi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljes vagy részmunkaidős elfoglaltság
  • Kiemelkedő fizetés
  • Stabil klinikai háttér és betanítás
  • Hosszú távú munka
  • Családias légkör, összeszokott profi csapat

A munkakörre jelentkezni részletes önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen lehet:
maganklinikaallas@gmail.com