Vendéglátás

Recepciós munka Algyőn angol nyelvtudással rendelkezőknek

Munkavégzés helye: Algyő
2018. 08. 23. 12:46

Bővítjük csapatunkat!

RECEPCIÓS pozícióba keressük új munkatársunkat a Levendula Hotel***Superiorban!

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség előny (ideális esetben turizmus és vendéglátás szakon)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
  • 2 műszak (nappali és éjszakai) és hétvége vállalása

FŐBB FELADATOK

  • A vendégek sztenderdeknek megfelelő érkeztetése, utaztatása
  • Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Telefonhívások/emailek kezelése
  • Foglalások kezelése
  • Számlák kiállítása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidő
  • Bérlet 86%-os támogatása
  • Kedvezményes személyzeti étkezés
  • Fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: 6750 Algyő, Téglás utca 151.

  • telefon: +36 20 28 404 94
  • email: recepcio@levendulahotelalgyo.hu

Fényképes önéletrajzot a megadott e-mail címre várjuk!