Menedzsment

Műszakvezetői pozícióba munkatársat keresünk szegedi modern üzemünkbe

Munkavégzés helye: Szeged
Fizetés: Bruttó 420000 - 420000 / hónap
2019. 12. 02. 08:22

A CE Glass modern termelőüzemébe keresünk műszakvezetői pozícióba, kiemelt juttatással új kollégát!

Jelentkezés módja: Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével a "Jelentkezem" gombon keresztül vagy a www.ceglass.hu honlapon lehet.

A pozícióval kapcsolatban a +36 70-684-9794- es telefonszámon keresztül lehet érdeklődni.

Feladatok:

  • A termelési és rakodási terveknek megfelelően az emberi és az anyagi erőforrások megszervezése,
  • Gyártási vagy komissiózási folyamatok racionalizálása,
  • Gazdaságos anyag és készletgazdálkodás, a hatékonyság fejlesztése,
  • Minőségügyi követelmények betartása,
  • Kollégák folyamatos szakmai képzésének, fejlődésének biztosítása, motiváció.

Elvárások:

  • Termelővállalatnál szerzett releváns munkatapasztalat,
  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • Felhasználói szintű MS Office tudás,
  • Fizikai állomány irányításában szerzett gyakorlat,
  • Önálló munkavégzés,
  • Eredményorientált hozzáállás,
  • Két műszakos (de. – du.) munkarend vállalása.

Előnyök:

Előnyt jelent:

  • Építőanyag iparban szerzett termelési tapasztalat,
  • Idegen nyelvtudás.

Amit kínálunk:

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • Kellemes, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil céges háttér,
  • Támogató, fiatalos csapat,
  • Jó hangulatú céges rendezvények.

  • Versenyképes fizetés,
  • Bejárás támogatás