Sofőr állás B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek Mórahalmon

Neves partnerünk részére keresünk sofőrt B kategóriával platós kisteherautóra

Munkavégzés kezdete:

  • 2019. október 1.

A cég központja: Mórahalom

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal e-mail-ben a bérigény megjelölésével:

  • "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Tel.: 06 70 425 6717

Feladatok

  • 8 órás, nappali munkavégzés hétfőtől péntekig
  • áru kiszállítása elsősorban Csongrád megyében. Néha Ócsára vagy Romániába (Temes megye)
  • fémipari áru szállítása partnereknek (rakodást targoncások végzik). Szükség esetén kisebb dobozokat kell pakolni

Elvárások

  • vezetési rutin és jó helyismeret (elsősorban Szegeden és környékén). Előny, ha ez igazolható is.
  • felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • stabil céges háttér
  • hosszú távú bejelentett munkaviszony
  • jó munkahelyi környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!