Szakmunka

Fémipari segédmunkás - Mórahalom

Munkavégzés helye: Mórahalom
2019. 10. 09. 13:59

Neves partnerünk részére keresünk fémipari segédmunkásokat.

Kezdés megállapodás szerinti időpontban.

Kapcsolat:

  • +36 70 425 6717

Szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajzot, a képesítéseket alátámasztó dokumentumok fénymásolatát kérjük a "Jelentkezem"  gombra kattintva elküldeni.

Feladatok:

- Fémipari segédmunka
- Árumozgatás
- Áru betárolása
- Komissiózás
- Árukötözés, csomagolás
- Raktári rend megtartása

Elvárások:

- Megbízható személyiség
- Esetleges két műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • gépgyártásban eltöltött több éves szakmai tapasztalat
  • hegesztési gyakorlat
  • gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • elektromos szerelésben való jártasság

Amit kínálunk:

- dinamikus munkakörnyezet
- versenyképes jövedelem
- fejlődési, továbblépési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség
- bejárás támogatása
- dolgozóközpontú hozzáállás, nyitott vállalati kultúra

- a cég szükség esetén tud szállást biztosítani, teljesen új épületben