Szegeden adatfeldolgozó pozícióban álláslehetőség

DocuScan Kft.
Szeged
Bruttó 150 000 Ft - 221 000 Ft / hónap
2019. 01. 03.

Dokumentumok digitalizálásával foglalkozó cég keres munkatársat teljes munkaidőben szegedi munkavégzésre.

Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Papíralapú dokumentumok digitalizálásra történő előkészítése, szkennelése, meta adatok rögzítése.

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • számítástechnikai alapismeretek,
  • pontosság, precizitás,
  • önálló munkavégzés,
  • fegyelmezettség,
  • érvényes erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: monotóniatűrés, dokumentumkezelésben, digitalizálásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Fix bérezés + teljesítménybér + Cafetéria juttatások, stabilitás, fiatalos, lendületes csapat, irodai környezet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!