Szakképzett autószerelőnek álláslehetőség Szegeden

 Szegedi "CASTROL MÁRKASZERVIZ" minősítésű márkaföggetlen autószerviz állást kínál olyan szakképzett jelentkezőnek, aki hosszútávon szeretne kulturált, családias környezetet idéző mumkahelyen tudását kamatoztatni és kész a cég operatív irányításában is részt vállalni.

Feladatok

  • Gépjárműszerelés, kulturált ügyfélkezelés

Elvárások

  • Szakképzettség

Előnyök

  • Jogosítvány
  • Nyelvtudás
  • Járműelektronikai gyakorlat
  • Szakirányú informatikai tudás

Amit kínálunk

  • Bérezés külön egyedi együttműködési megállapopdás szerint
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!