Csomagoló munkalehetőség Szegeden

S I N T Kft.
Szeged
2024. 09. 04.

A SINT Kft 32 éve működő megbízható hátterű kenőanyag kereskedés. Saját márkás termékeket is forgalmazunk, ennek előkészítésére keresünk csomagoló munkatársat.

Feladatok

  • Betanítás után a feladat kenőanyagok kitöltése flakonokba 10 dkg - max. 20 kg-ig. Zsugorozógép használata. Közepesen nehéz fizikai munka.

Elvárások

  • Iskolai végzettség min. 8 általános, elvárás a pontos precíz munkavégzés.

Előnyök

  • Előny a targonca vizsga megléte, de nem feltétel.

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett munkaviszony, hétfőtől péntekig 8 - 16 óráig.
  • Bruttó 400.000,- Ft kezdő munkabér.
  • Próbaidő és betanulás után jutalék a forgalomból.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!