Munkalehetőség területi vezető pozícióban Szegeden

NiT-Risk Kft.
Szeged
2024. 07. 08.

A 35 éves NiT cégcsoport szegedi irodájába 1 fő munkatársat vesz fel területi vezető munkakörbe 2024.09.01-vel.

Feladatok

  • Meglévő állomány karbantartása, kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások

  • Biztosításközvetítő tevékenységhez elvárt végzettség és vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs készség, lényegre látás, problémamegoldó képesség
  • Pontos, önálló, precíz munkavégzés
  • Pozitív, ügyfélorientált szemlélet

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Biztosításközvetítőnél, biztosítónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapbér és teljesítmény arányos bérezés
  • Családias, támogató légkör

Munkavégzés helye:

  • 6725 Szeged, Veresács utca 16/b.

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.

Figyelem! Nem ügynöki munka!

Csak 1 fő kerülhet kiválasztásra! Állományt, címanyagot mi biztosítunk!

Teljes körű betanítást, mentorálást és hosszú távú támogatást kínálunk!

Abban biztosak vagyunk, hogy nálunk nemcsak a fizetés miatt fog dolgozni!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott