Területi képviselő,- értékesítő állás Szegeden B kategóriás jogosítvánnyal

JAMIJO TRADE Kft.
Szeged
2024. 01. 18.

Szegedi székhelyű édesség nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozásunkba keresünk alkalmazotti jogviszonyban kereskedelmi képviselői pozícióba munkatársat.

Feladatok

  • A meglévő országos partneri körünkben az általunk kizárólagos joggal forgalmazott termékeink volumenének a növelése,
  • Új partnerek felkutatása, piacbővítés,
  • Meghatározott értékesítési célkitűzések teljesítése,
  • Piaci visszajelzések riportok a vezetők felé,

Elvárások

Téged keresünk, ha

  • Ügyfél orientált hozzáállásod személyiségedből fakad.
  • Minimum érettségivel és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
  • Képes vagy önálló munkavégzésre
  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel szóban és írásban
  • Jó probléma megoldó vagy, és nyitott a kihívásokra

Előnyök

  • Élelmiszer és/vagy édesség nagykereskedelemben szerzett gyakorlat,
  • területi képviselői tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Versenyképes teljesítmény arányos bérezés,
  • Munkavégzéshez elengedhetetlen technikai eszközök biztosítása,
  • (szolgálati gépjármű, laptop, mobiltelefon,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!