Irodai adminisztrátor kollégát keresünk Szegeden

DUOVERZIÓ Kft.
Szeged
2022. 05. 27.

Villanyszerelési anyagok nagykereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú vállalkozás állást kínál a fent említett munkakörben.

Feladatok

  • Az ideális jelölt, igényes a munkájára,a környezetére, jó csapatjátékos vevőorientált és jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik.
  • Főbb feladatok: szállítólevelek,számlák készítése. Rendelések felvétele, anyagok bevételezése.
  • Bejövő telefonhívások fogadása, egyéb irodai adminisztrációk elvégzése. esetleg a raktári munkában való segítség.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Mobiltelefon
  • Laptop
  • Bérezés, megegyezés szerint.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!