Pénzügyi értékesítő, tanácsadó munka Szegeden

Nincsevics Investment Kft.
Szeged
Bruttó 250 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2022. 05. 17.

Moneta Business Group

Pénzügyi közvetítő/szolgáltató/tanácsadó cég, szegedi iroda bővítéséhez több nyitott pozícióra keres kollégàkat értékesìtő, mentor, back office illetve vezetői feladatkörökben!

Ha van már tapasztalatod pénzügyi területen és/vagy értékesítésben jelentkezz egy önéletrajz beküldésével.. Amennyiben nincs tapasztalatod, de kipróbálnád magad ezen a területen, akkor ez a hírdetés neked is szól!

Professzionális, magyar, közel 30 éves pénzügyi tanácsadó cég szegedi iroda bővítéséhez keres fő, illetve másodállásban céltudatos munkatársakat!

Feladatok

  • Legfőbb feladataid közé fog tartozni, hogy bővítsd a cégcsoport ügyélkörét, melyet igényalapú pénzügyi tervezéssel és tanácsadási tevékenységgel érhetsz el
  • Vállatunk meglévő ügyfeleinek felkeresése is a felelősségi köröd része lesz, a cél a hosszútávú üzleti kapcsolat kiépítése és ápolása
  • Elengedhetetlen, hogy magas színvonalon végezd a munkád, ugyanis ügyfeleink elégedettségét és lojalitását csak így növelhetjük
  • Elvárjuk Tőled, hogy folyamatos fejlődj és naprakészen tartsd szakmai tudásod, valamint, hogy elérd a kitűzött értékesítési célokat

Elvárások

  • Érettségi
  • Főiskolai, egyetemi végzettség előny, de nem feltétel
  • MNB vizsga előny, de nem feltétel
  • Jó kommunikációs készség
  • Igényes megjelenés
  • Precíz és pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Kimagasló jövedelem (fix + jutalék)
  • Továbbképzések
  • Karrier / Előrelépési lehetőségek
  • Csapatépítő tréningek
  • Rugalmas időbeosztás
  • Exklúzív utazások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!