Szakácsot keresünk szegedi étterembe

GARDEN BISTRO Kft.
Szeged
2022. 02. 14.

A szegedi Garden Bistro szakácsot keres (havi 15 nap munka, jó csapat, korrekt bérezés)

Jelentkezéseket a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon várjuk.

Feladatok

  • Mint minden munkahelyen, így a konyhán is vannak különböző részlegek,-szekciók.
  • Konyhai nyelven ezeket pályáknak szokás hívni: köret pálya, szószos pálya, desszert pálya, hideg pálya, húsos pálya. Egy-egy adott pályán akár több szakács is dolgozhat, és minden pályának van egy adott vezetője, aki a saját munkáján felül a beosztottjaiért is felel.
  • Ha egy szakács túlsüt, mondjuk egy húst, a pályafőnök pedig figyelmen kívül hagyja, és ez előre kerül a tálaló séfhez, aki viszont észreveszi a hibát, akkor az ugyanúgy a pályafőnök hibája, is mint azé, aki készítette.
  • Feladata a szakácsok munkájának irányítása, az általuk elkészített ételek kostolása,-ellenőrzése, az adott pályára vonatkozó feladatlista összeírása és a felfőzésekhez szükséges nyersanyagok rendelési listájának összeírása.

Elvárások

  • Precíz munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott