Mérlegképes könyvelő kolléganőt keresünk Szegeden

Sedria Alterego Kft.
Szeged
Bruttó 380 000 Ft - 500 000 Ft / Hónap
2022. 02. 16.

Szeged-belvárosi könyvelő irodába gyakorlattal rendelkező mérlegképes könyvelő kolleganőt keresünk főállásban.

Feladatok

  • főkönyvi könyvelési feladatok ellátása az iroda meghatározott ügyfélkörének,
  • számlák ellenőrzése a hatályos adózási és számviteli törvényeknek való megfelelés szempontjából,
  • analitikus nyilvántartások egyeztetése, vezetése,
  • szerződések nyilvántartása, dokumentumok kezelése,
  • adatszolgáltatás a hatóságok és az ügyfelek felé,
  • könyvvezetésnek megfelelő bevallások önálló elkészítése, és beadása,
  • részvétel havi, negyedéves és éves zárási feladatok ellátásában, éves beszámolók elkészítésében,
  • bér- és munkaügyi feladatok ellátása az iroda meghatározott ügyfélkörének

Elvárások

  • min 3-4 éves teljeskörű szakmai tapasztalat KKV adózási, számviteli, könyvviteli területen,
  • min. középfokú gazdasági végzettség,
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • önálló munkavégzés, önálló problémamegoldó képesség,
  • egyszeres és kettős könyvvitelben való jártasság,
  • proaktív, innovatív személyiség,
  • jó (intelligens) kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • erős felhasználói szintű PC és szoftver használat

Előnyök

  • RELAX program ismerete,
  • bér- és munkaügyi ismeretek,
  • nagyfokú önállóság zárlati munkák során,
  • könyvelő irodai gyakorlat,
  • rendszerszemlélet, stratégiai gondolkodásmód,
  • kiváló szervezőkészség, magabiztos fellépés,
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható, magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű könyvelő irodában
  • Állandó szakmai irányítás, szakmai továbbfejlődési lehetőség,
  • Változatos feladatok a más-más profilú ügyfelek könyvelése kapcsán,
  • Versenyképes fix jövedelem,
  • Teljes állás (40 órás munkahét), rövid péntek
  • Részvételi lehetőség projekt munkákban külön díjazásért
  • Akár azonnali munkakezdés Szeged egyik legpatinásabb helyén
  • irányadó munkabér: bruttó 380-500 ezer Ft (gyakorlat és tudás függvényében)

Jelentkezni: fényképes részletes szakmai önéletrajzzal és néhány motivációs gondolattal a "Jelentkezem" gombra kattintva fizetési igény megjelölésével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!