Könyvelőt keresünk szegedi székhelyű csapatunkba

KADMIN PLUS Kft.
Szeged
2022. 01. 14.

Szegedi székhelyű, elsősorban mikrovállalkozásokat kiszolgáló, modern szemléletű könyvelőiroda vagyunk, és most egy új könyvelőt keresünk a csapatunkba.

Bővebben rólunk: www.kadminplus.hu

Feladatok

  • kisebb méretű vállalkozások mindennapi könyvelési feladatai
  • áfa- és egyéb adóbevallások elkészítése
  • az éves bevallások, számviteli beszámolók előkészítése

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • naprakész gyakorlat a kettős könyvelésben
  • az aktuális jogszabályi környezet ismerete
  • jó kommunikáció készség szóban és írásban
  • precizitásra törekvés

Előnyök

  • RLB 60 könyvviteli szoftverek ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidejű, határozatlan időre szóló munkaszerződés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • munkába járás támogatása
  • kellemes és modern munkakörnyezet, jó elhelyezkedés a belváros közelében
  • barátságos, összetartó, fiatal csapat
  • szakmai továbbképzések támogatása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott