Részmunkaidős takarítónői munkatársakat keresünk Szegeden

Szegedi Ítélőtábla
Szeged
Bruttó 60 000 Ft / Hónap
2021. 11. 30.

Irodaépület teljes körű takarítására (irodák, tárgyalótermek, folyósók, vizesblokkok, teakonyhák) keresünk gyakorlattal rendelkező, szegedi munkavállalókat, bejelentett munkára.

Napi 2 óra, hétfőtől-csütörtökig 15:30-tól 17:30-ig, pénteken 13:30-tól 15:30-ig.

Önéletrajz a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhető, vagy személyesen leadható a bejelentkezés után megtekinthető címen.

Feladatok

  • Irodaépület teljes körű takarítására (irodák, tárgyalótermek, folyósók, vizesblokkok, teakonyhák) keresünk gyakorlattal rendelkező, szegedi munkavállalókat, bejelentett munkára.

  • irodák
  • tárgyalótermek,
  • folyósók,
  • vizesblokkok,
  • teakonyhák napi szintű takarítása

Elvárások

  • erkölcsi bizonyítvány
  • általános iskolai végzettség

Előnyök

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat előnyt jelent

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!