Telefonos időpont egyeztető munkalehetőség Szegeden

Szegedi irodánkba meglévő csapatunkba keresünk telefonos időpont egyeztető kollégát. Kizárólag időpont egyeztetésről van szó, adott címlistából- értékesíteni nem kell!! Nem adminisztratív munkakör!

Jelentkezés módja: Kizárólag FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy emailben a grosze::at::kobe::dot::hu-ra 2022.04.08-ig.

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Jelentkezési határidő: 2022.04.08.

Feladatok

  • Szegedi irodánkba meglévő csapatunkba keresünk telefonos időpont egyeztető kollégát.
  • Kizárólag időpont egyeztetésről van szó, adott címlistából értékesíteni nem kell!!

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Office programok felhasználói szintű ismerete
  • tapasztalat telefonos munkakörben

Amit kínálunk

  • 100%-ban magyar tulajdonú
  • Alkalmazotti 8 órás jogviszony
  • Hosszútávú , stabil munkahely
  • kellemes munkahelyi légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!