Csapatvezető munkakörben álláslehetőség Szegeden a Decathlonban

Csapatvezető munkakörben álláslehetőség Szegeden a Decathlonban.

Feladatok

  • Tanácsaiddal és termékeink elérhetőségének biztosításával hozzájárulsz, hogy eljuttassuk a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb ember számára, fenntartható módon
  • Mindennapjaid során felelsz egy együttműködő és önálló csapat kialakításáért és fenntartásáért (munkatársak felvétele, képzése, folyamatok koordinálása és fejlesztése),
  • Részleged mindennapi hatékony és sikeres működése érdekében felelsz éves kereskedelmi tevékenységed megtervezéséért és megvalósításáért  (termékválaszték kialakítása,elérhetőségének biztosítása, polckép megtervezése, készleted precíz utánkövetése),
  • Felelősséget vállalsz áruházad gördülékeny folyamatainak biztosításáért (napi munkaerő koordinálása, áruátvétel, hatékony kassza folyamatok, üzemeltetési részfeladatok ellátása)
  • Részleged sportjainak népszerűsítéséhez további partneri kapcsolatok kialakítása

Elvárások

  • felsőfokú végzettséged mellett
  • hobbi szinttől akár élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat
  • megtalálod a közös hangot mindenkivel
  • szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében
  • felhasználó központúságoddal szívesen segítenéd vásárlóinkat a számukra legmegfelelőbb termék kiválasztásában, hétvégén is
  • felelősségteljes munkavégzéseddel, jó kommunikációs- és szervező készségeddel megfelelő bevonó vezető személyiség vagy
  • nyitottan állsz az újdonságok felé és vitális személyiség vagy
  • szeretsz döntéseket hozni és az objektív látásmód jellemez
  • kereskedelmi és/vagy vezetői tapasztalattal rendelkezel

Előnyök

Amit kínálunk

  • időt és lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
  • ötleteid és véleményed megosztásával segítheted áruházad vagy akár az összes áruház működését, fejlődését
  • bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrier utad eléréséhez képzési rendszerünk segítségével, továbbá felelősségi köröd bővítésével
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • napi rutin feladataidat okostelefonnal láthatod el,
  • teljes munkaidőben bruttó 355.000 Ft alapbérben részesülsz
  • további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető