Rakodómunkás kollégát keresünk Szegeden

OPTIWELLA Kft.
Szeged
2021. 09. 15.

Szegedi üzemünkbe keresünk teljes munkaidős alkalmazottakat raktári feladatok ellátására, azonnali kezdéssel.

Munkaidő: Hetente váltott műszakban: 6-14h és 14-22h között (hétfőtől péntekig)

Munkavégzés helye: Fonógyári út 13 (régi Ikarus telep)

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, tárgyban a "JEL-SEP02" megjelöléssel.

Feladatok

  • Árumozgatás kézzel és kézi raklapemelővel, eszközök bevételezése, tesztelése, csomagolása, adminisztrálása, egyéb betanított munkafolyamatok.

Elvárások

  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • jó munkatempó, munkamorál, szorgalom
  • fizikailag terhelhető (árumozgatás

Előnyök

  • számítógépes ismeretek (excel, vonalkód olvasó)

Amit kínálunk

  • jó hangulatú légkör
  • fűtött / klimatizált munkaterület
  • modern, felszerelt konyha / étkező / öltöző
  • fizetett túlóra lehetőség (kötelező nincs)
  • fizetett szünetek
  • nettó átlag 165,000 Ft havi kereset (SZJA kedvezmények nélkül, túlóra nélkül, műszakpótlékkal)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!