Bolti eladót keresünk azonnali kezdéssel szegedi pékségbe

Bread House Kft.
Szeged
2021. 09. 06.

Több mint 10 év es múlttal rendelkező szegedi pékségünkbe (K & D Pékség, Szeged, József Attila sgt. 3.) keresünk elsősorban szakképzett vagy ezen a területen már korábban foglalkoztatott hölgy munkavállalót azonnali kezdéssel.

Amennyiben érdekli az állás, kérjük, hogy fényképes önéletrajzot küldjön.

Feladatok

  • pénztárgépkezelés
  • két műszakos munkarend vállalása
  • vevők udvarias, kultúrált kiszolgálása
  • kávé készítés
  • áruk kihelyezése, pult folyamatos feltöltése
  • a pult és környezetének tisztántartása

Elvárások

  • Leendő munkatársunk legyen a bolti eladásban tapasztalt, precíz, megjelenésére igényes, a vásárlókkal szemben udvarias.
  • A munka elvégzésénél számunka nem feltétlenül a papír a fontos, hanem a tenni akarás annak érdekében, hogy üzletünk minden elvárásnak megfeleljen a vásárlók tetszésének akár a kiszolgálás, akár a termékek tekintetében.
  • Fontos, hogy csapatban és önállóan tudjon dolgozni és együttgondolkodni. Legyen rugalmas és empatikus.
  • önálló munkavégzésre, gondokodásra alkalmas
  • precíz, megbízható
  • tudjon pénztárgépet kezelni (tapasztalattal)
  • kávégép használatában jártas
  • tiszta, rendszerető
  • kedves, empatikus személy.

Előnyök

  • pénztárgépkezelési tapasztalat
  • korábban hasonló területen - pékségben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • 5 napos munkahét
  • versenyképes jövedelem, 8 órás bejelentett állás
  • munkaruha biztosítása
  • napi étkezés biztosítása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!