Társasház kezelésre munkatársat keresünk Szegeden

Makovi Mária Egyéni vállalkozó
Szeged
Bruttó 125 550 Ft - 219 000 Ft / Hónap
2021. 08. 25.

Könyvelési, (egyszeres) Házkezelési feladatok ellátására.

Kifejezetten olyan munkatársat keresünk, aki jártas a szakmában, közgyűléseket tud tartani.

Fontos a kommunikációs képesség, kapcsolattartás az ügyfelekkel, vállalkozókkal, szolgáltatókkal.

OKJ-s vizsga szükséges a munkához!

Feladatok

  • Könyvelési, (egyszeres) Házkezelési feladatok ellátására.
  • Kifejezetten olyan munkatársat keresünk, aki jártas a szakmában, közgyűléseket tud tartani.
  • Fontos a kommunikációs képesség, kapcsolattartás az ügyfelekkel, vállalkozókkal, szolgáltatókkal.
  • OKJ-s vizsga szükséges a munkához!

Elvárások

  • Irodai munkában szerzett tapasztalat.
  • Alap- vagy középszintű számítógépes ismeretek (pl. Word, Excel használata, könyvelői program kezelése / egyszeres könyvelés, e-mailek kezelése),
  • OKJ-s tanfolyam elvégzése (ha jelenleg nincs társasházkezelői végzettség, akkor a munkavégzés megkezdése után kell elvégezni),
  • jó kommunikációs készség, kapcsolattartás szolgáltatókkal.

Amit kínálunk

  • Igényes, modern irodai környezetben való munkavégzés.
  • Rugalmas feladatellátás és folyamatos segítség, támogatás a munkavégzéshez.
  • Barátságos és fejlődésre alkalmas környezet.

2 hónap próbaidő után a fizetés a hatályos jogszabályok szerint az alábbiak szerint alakulna:

Hat órás munkaviszonyban:

ha szakképzett, és garantál minimálbért nézzük, akkor  bruttó 164.250 , ezesetben nettó 109.226 Ft

ha nem szakképzett, minimálbér bruttó 125.550, ami nettó 83.491 ft

Nyolc órás munkaviszonyban:

ha szakképzett, és garantál minimálbérrel, akkor  bruttó 219.000, ami nettó 145.635 Ft

ha nem szakképzett, minimálbér bruttó 167.400, akkor nettó 111.321 ft

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!