Sofőr - nemzetközi gépkocsivezető álláslehetőség

Misel Trans Kft.
Mártély
2021. 08. 06.

Csongrád-Csanád megyei székhelyű Misel Trans Kft. csapatába keresünk C+E kategóriával és minimum egy éves tapasztalattal rendelkező, megbízható nemzetközi gépkocsivezetőt állandó hosszú távú munkára, nyerges szerelvényre, továbbá 1 fő váltósofőr jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • Munkavégzés: Ny-Európa (FR, DE, BE, NL, GB) ismételődő rendszeres viszonylatok, gyakori sofőrbarát körmunka, nyerges hűtő szerelvénnyel.

Elvárások

  • PÁV II kategória
  • Digitális sofőrkártya,
  • Nemzetközi és belföldi árufuvarozói (GKI) igazolvány,
  • Nemzetközi tapasztalat min. 1 év .

Amit kínálunk

  • rendszeres sofőrbarát munka,
  • fiatalos csapat,
  • családi légkor,
  • kiszámítható biztos jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott