Értékesítő munkatársat keresünk részmunkaidőben Szegeden

Fehér Írisz Kft.
Szeged
2021. 08. 05.

Értékesítő kollegát keresünk részmunkaidőben:

Új munkatársakat keres a világ egyik vezető vállalata a jólét, valamint a szépségipar világában.

Több mint 7éves múltja során partnerünk mindig újabb és újabb terméket kitalálva gazdagította szakmai örökségét.

Termékei az értékes kozmetikumoktól és egészségmegőrző termékekig - vásárlók millióiból váltanak ki érzelmeket és okoznak számukra örömöt az egész világon.

A vállalat elkötelezett a tudatos és hosszú távú növekedés mellett, ugyanakkor arra törekszik, hogy élen járjon az emberek és környezetük jólétének és egészségének gyarapodásában.

Ha szeretnél részese lenni egy jó csapatnak, szereted a kihívásokat és szeretsz új dolgokat megtanulni, csatlakozz hozzánk!

Amennyiben a hirdetés felkelti az érdeklődésed és úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak, kérlek küldd el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • Értékesítési feladatok elvégzése

Elvárások

  • Nagyfokú önállóság és megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízható, új feladatokra nyitott személyiség
  • Előny az 5 éves  szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereset

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott