Betanított munka Szegeden

CE Glass Zrt.
Szeged
2021. 08. 31.

A CE Glass Industries tisztán magyar tulajdonú, 32 éve üvegmegmunkálással és szigetelőüveg gyártással foglalkozó vállalat.

Cégünk ma már Magyarország és a régió meghatározó üvegfeldolgozó vállalatává nőtte ki magát.

Csatlakozz a 2020-as Év Gyára verseny egyik kategória győztes vállalatához és dolgozz velünk kiemelkedő fizetésért, akár azonnali kezdéssel

Feladatok

  • Üvegtermékek leszabása, megmunkálása és összeállítása
  • Gyártás előkészítése és gyártó gépek kezelése
  • Kisebb hibák elhárítása
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások

  • Terhelhetőség, erős fizikai állóképesség
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk

  • Bejelentett munka átlagon felüli bérezéssel: akár bruttó 350.000 Ft/hó + túlóra pótlék + műszakpótlék
  • Határozatlan szerződés, 8 órás munkarend 2 vagy 3 műszakban
  • Munkásszállás biztosítása
  • Családbarát vállalat
  • Folyamatos előrelépés, karrier lehetőség,
  • Önkéntes túlóra lehetőség, plusz juttatások,
  • Bejárás támogatása, céges buszjárat Szegedről
  • Modern gyártókörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!