Mérlegképes könyvelő munkalehetőség napi 6 órában Szegeden

ICG STÁDIUM Kft.
Szeged
2021. 06. 25.

Szegedi székhelyű szolgáltató, tanácsadó cég határozott 3 éves időtartamra, napi 6 órában keres mérlegképes könyvelőt.

Feladatok

  • a cég teljes körű könyvelése
  • számlázás
  • adóbevallások elkészítése
  • egyszerűsített éves beszámoló készítése
  • adóhatóságokkal való kapcsolattartás
  • tárgyi eszközök nyilvántartása
  • különböző adatszolgáltatások a vezetők igényei szerint
  • bér ügyintézés, bérszámfejtés

Elvárások

  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • kisvállalkozás teljes körű könyvelésében való jártasság
  • naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • megbízható személyiség
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (Word, Excel)
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • alkalmazkodóképesség

Amit kínálunk

  • korrekt fizetés
  • rugalmas munkaidő
  • Home-office lehetősége (járványhelyzettől függően)
  • családbarát munkahely

Jelentkezés: A fényképes önéletrajzokat az oldalon keresztül várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!