Könyvelő munka Kiskunhalas, Szeged településeken

ABAKUSZ NEXT Kft.
Kiskunhalas, Szeged
Bruttó 190 000 Ft - 280 000 Ft / Hónap
2021. 06. 24.

2002-es alapítása óta a Dzabakusz könyvelőiroda a dél-alföldi régió egyik legdinamikusabban fejlődő könyviteli szolgáltatójává vált.

Folyamatos bővülésünk során stabil partnereink számára számviteli, adózási, munkaügyi és bérszámfejtési szolgáltatást nyújtunk.

Következő mérföldkőként szeretnénk tanácsadóvá válni a digitálisan fejlődni vágyó partnereink életében.

Emiatt kihívásokban sem szűkölködünk, ami garantálja a szakmai fejlődést, az új ismeretek elsajátításának lehetőségét egy közösen fejlődő csapatban.

Feladatok

  • Számviteli bizonylatok alaki ellenőrzése és rögzítése (online és hagyományos módszerrel)
  • Beszámolók, számviteli riportok elkészítése
  • Hitelkérelmek és pályázatok támogatása
  • Ügyfélkommunikáció a hozzád rendelt vállalkozások könyvelésével kapcsolatban

Elvárások

  • Pénzügy-számviteli középfokú végzettség
  • Legalább 3 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Online közigazgatási felületek, nyomtatvány kitöltők használatában való jártasság
  • Számítástechnikai ismeretek (MS Word és Excel kiemelten)

Előnyök

  • Könyvelőirodai gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Költségmentes munkahelyi étkezés
  • Munkába járás 100%-os térítése
  • Évi plusz 5 nap pótszabadság az MT-n felül
  • Sportolási támogatás
  • Céges telefon
  • Work-life balance biztosítása (rugalmas - családbarát munkaidő, home office lehetőség)
  • Mentoráció
  • Kiszámítható munkavégzést és mindennapokat
  • Jól felszerelt, igényes munkakörnyezet
  • Kreditpontgyűjtés és továbbképzések teljeskörű támogatása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!