Gépkezelő álláslehetőség két műszakban, Szegeden

20 éves múlttal rendelkező egyedi, speciális csomagolástechnikai megoldásokat kínáló sikeres vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat gépkezelő pozícióba.

Munkaidő: főállásban, két műszak: 6.00-14.15; 14.00-22.00-ig.

Munkába állás kezdete: azonnal

Megbízóról: Több, mint 20 éves múlttal rendelkező sikeres vállalkozásCég különlegessége, hogy sokféle speciális alapanyagból készítenek sokféle kivitelű, egyedi csomagoló anyagot.A jó minőségű termékek, és a rugalmasságuknak köszönhetően a folyamatosan fejlődnek, ezért is keresnek új munkatársat

Az új kollégánk elsődleges feladata az egyedi kialakítású tasakgyártó gépeink kezelése.

Ebben a munkakörben az a legnagyobb szakmai kihívás, hogy az egyedi gépeken többféle kivitelű tasakot lehet gyártani, ezért a gépet nem csak kezelni, de beállítani, átállítani is szükséges.

Nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre, ezért pontos, tisztán dolgozó kollégát keresünk, aki a kb. két hónapos betanulás után képes az önálló munkára.

Feladatok

  • Egyedi tasakgyártó, konfekcionáló gépek kezelése
  • A gépek beállítása
  • A gépeken átállás különféle munkák között
  • A gépek műszaki állapotának figyelése, hibák jelzése a karbantartóknak
  • A folyó munkák dokumentálása

Elvárások

  • Az ideális jelölt műszaki beállítottságú, fontos számára, hogy a gép, amin dolgozik jól, precízen működjön a keze alatt, ezért a termelésen felül a gép állapotával is foglalkozik.
  • Folyamatosan tartja a kapcsolatot a karbantartókkal, fejlesztőkkel, és nem csak a hibákat jelzi nekik, hanem fejlesztésre is törekszik.
  • Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos az általa végzett munka, és magáévá tudja tenni cégünk minőségi elveit.

Előnyök

  • Műszaki beállítottság
  • Műszaki tapasztalat
  • Gépkezelői tapasztalat
  • Fejlődésre, előrejutásra való igény

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkához szükséges eszközök
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott