Szegeden munkatársat keresünk műszaki ügyintéző pozícióba.

Mérker 2007 Zrt.
Szeged
2021. 04. 26.

A Mérker 2007 Zrt. ipari irányítás- és méréstechnikai eszközök, installációs termékek nagykereskedelmével foglalkozó, országos irodahálózattal rendelkező cég.

Feladatok

  • árajánlatok, megrendelések kidolgozása, műszaki egyeztetés a gyártókkal,
  • projektek előkészítése, beszállító partnerekkel való műszaki és kereskedelmi egyeztetések,
  • árajánlatok/megrendelések készítése, szállítási határidők egyeztetése,
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel (telefonon, személyesen,

Elvárások

  • legalább 3 év szakmai gyakorlat, hasonló területen,
  • középfokú végzettség. (érettségi, kereskedelmi, műszaki technikusi, stb.),
  • kereskedelmi tapasztalat,
  • középszintű számítógépes ismeretek,
  • vállalatirányítási rendszer ismerete. (pl.: SAP, Octopus 8),

Előnyök

  • ipari-kereskedelemi területen szerzett munkatapasztalat,
  • kereskedelmi és műszaki beállítottság,
  • közép szintű német és/vagy angol nyelvtudás,

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • munkavégzéshez szükséges korszerű tárgyi feltételek,
  • rendszeres továbbképzési és szakmai fejlődési lehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!