Értékesítési-beszerzési diszponens pozíció Makó egyik legsikeresebb cégénél

VÁLL-KER Vállalkozói és Kereskedelmi Kft.
Makó
Bruttó 398 500 Ft - 458 300 Ft / Hónap
2021. 03. 30.

A Váll-Ker Kft. Magyarország egyik legmeghatározóbb kandallógyártó vállalata, amely 100 százalékban hazai tulajdonban áll. A vállalkozás fő tevékenysége a fatüzelésű fémkandallók, tűzterek gyártása.

Feladatok

  • import beszerzéssel kapcsolatos feladatok: import anyag, konszignációs áru megrendelése, és a beérkezések nyomon követése; meglévő és új beszállítókkal történő rendszeres kapcsolattartás; tárgyalások szervezése és lebonyolításban való részvétel
  • értékesítési feladatok: napi kapcsolattartás a vevőkkel, idegen nyelvű levelezés fordítása és továbbítása az illetékes részlegek felé; vevőtől

Elvárások

  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás, német minimum középfokú nyelvtudás
  • Microsoft Excel, Word felhasználói szintű, magabiztos ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség és precizitás

Előnyök

  • vállalatirányítási rendszer (ERP) felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség egy fiatalos, lendületes csapat tagjaként, nagymúltú cégnél

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!