Informatika, telekommunikáció

Szervizes - Szerviz vezető állás Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2020. 06. 29. 11:10

Szervizes - Szerviz vezető

Irodatechnikai és Digitális nyomdaipari berendezések karbantartása, szervizelése. Illetve a szervizes kollégák koordinálása.

Feladatok:

  • Irodatechnikai és Digitális nyomdaipari berendezések szervizelése.
  • Szerviz koordinálása

Elvárások:

  • Minimum közép fokú műszaki/Informatikai végzettség
  • Magas szintű informatikai ismeretek
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • 3 év tapasztalat, hasonló szervizkörnyezetben
  • Felsőfokú végzetség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Külföldi képzéseken való részvétel
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, lendületes csapatban való munkavégzés