Pénzügyi ügyintéző pozícióba munkatársat keresünk Szegedre

Maus Kft.
Szeged
2020. 05. 12.

Pénzügyi ügyintéző pozícióba munkatársat keresünk Szegedre!

Milyen vállalat a Maus?

Alaptevékenységünk a hűtött élelmiszerek nagykereskedelme.
Húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékát kínálja partnereinek a Maus Kft.
Jelenleg három telephelyen több, mint 170 embernek biztosítunk munkalehetőséget.
Célunk olyan céggé válni, amely folyamatosan növekszik a frissáru területén, szakértő a partnerei felé és működésében példaértékű.
Munkatársainktól magas tudásbeli felkészültséget, szervezett és összehangolt munkavégzést várunk el, hogy a hűtött élelmiszer nagykereskedelem területén maximális teljesítményt nyújtsunk a partnerek elégedettsége érdekében.

Amennyiben te leszel a munkatársunk, a következő feladatok várnak rád:

  • összesítő számlák kiállítása,
  • pénztár elszámolások ellenőrzése,
  • könyvelési és iktatási feladatok,
  • számlaegyeztetés,
  • és a saját telephelyeink látogatása céges gépjárművel.

Feltétel: B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent: szakirányú végzettség és hasonló területen szerzett
tapasztalat.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános