Agrármérnök munkakörbe kutatásszervező és kártalanítási szakértő kollégát keresünk

Külföldi tulajdonú kőolaj- és földgázkutató cég magyarországi leányvállalata keres munkatársakat vidéki - esetenként külföldi – munkavégzéssel Agrármérnök munkakörbe.

Feladatok

  • A kőolaj- és földgázkutatásra kijelölt területen a mérési vonalak által érintett gazdálkodó szervezetek és magángazdálkodások felkeresése és tájékoztatása a mérések megkezdése előtt. A velük való kapcsolattartás révén a mérés folyamatosságának biztosítása.
  • A szükséges szakhatósági engedélyek, bejelentések határidőre történő elvégzése és az illetékes szervekkel, személyekkel történő kapcsolattartás.
  • A kutatás során károsodott területek jegyzőkönyvben történő rögzítése.
  • A mérések végeztével az érvényben lévő kártalanítási normákat használva az érintett földtulajdonosok kárának felmérése, dokumentálása, illetve a kártalanítási összeg meghatározása.

Elvárások

  • felsőfokú agrár szakirányú végzettség,
  • kommunikáció képes angol nyelvismeret,
  • jó szervező-, problémamegoldó képesség,
  • jó megjelenés, agilis fellépés, kiváló kapcsolatteremtő-, kommunikációs és tárgyalókészség,
  • prioritások felismerése, határidők betartása,
  • önálló munkavégzés és felelősségvállalás,
  • csapatorientált gondolkodás, együttműködési képesség,
  • motivált, energikus, eredmény orientált személyiség,
  • utazási hajlandóság.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A cég profilja sajátos munkarendet igényel, ami rendszerint többhetes (külföldi projektek esetében 2-4 hetes) folyamatos munkavégzést jelent az aktuális mérési terület helyszínén (majd ugyanennyi pihenőidő).

Előnyök

  • További nyelvismeret (román, szlovák) és térinformatikai programokban való jártasság előny.

Amit kínálunk

  • stabil gazdasági, pénzügyi háttér,
  • jó munkahelyi légkör, fiatalos csapat,
  • változatos munkafeladatok,sok utazás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!