Fizikai, segéd, betanított munka

 Műanyagipari cég csomagoló/gépkiszolgáló kollégát keres algyői telephelyére

Munkavégzés helye: Algyő
2020. 02. 12. 14:23

Algyői termelő üzembe, stabil munkahelyre, azonnali kezdéssel, csomagoló/ gépkiszolgáló kollégát keresünk jó fizikummal.

Feladatok:

  • termékek csomagolása
  • palettára helyezése
  • dobozolás, fóliázás
  • anyagmozgatás, rakodás
  • gépkiszolgálás
  • késztermékek ellenőrzése
  • a feladatokra betanítjuk Önt

Elvárások:

  • megbízhatóság, jó fizikum, terhelhetőség,monotonitás tűrése
  • munkarend: 8órás 3műszakos, vagy választható 12órás 2műszakos
  • hosszútávú munka

Előnyök:

  • hasonló munkakörben, műanyagiparban szerzett tapasztalat
  • jó műszaki érzék

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • 10.000 Ft / hónap cafeteria (szép kártya)
  • utazási költségtérítés(üzemanyag támogatás vagy bérlet 100% térítés)
  • stabil munkahely
  • Biztonságos, modern munkakörnyezetben dolgozhatsz