Területvezetőt keresünk takarítási munkaterületek irányításához

INSURE '98 Kft.

2020. 02. 05.

Szegedi székhelyű takarító cég keres a takarítási  munkaterületek hatékony kapcsolattartására, a helyszíneken foglalkoztatott takarító munkavállalók irányítására 1 fő területvezető kollégát.

Feladatok

  • a munkaterületeken a megbízott képviselőkkel a fennálló jó munkakapcsolat megtartása
  • új szolgáltatási munkaterület felkutatása, hatékony, gazdaságos és minőség takarítási szolgáltatás kialakítása, és fenntartása
  • a meglévő munkaterületeken a takarító mukavállalók napi irányítása, munkaszervezése, ellenőrzése
  • takarító munkavállalók toborzási feladata: állandó és eseti takarítási szolgáltatásokhoz a megfelelő munkaerő megtalálása
  • anyag-és eszközgazdálkodási feladatok ellátása. Az optimális felhasználás megtervezése és felügyelete
  • Takarító gépek, eszközök karbantartásánák a felügyelete
  • eseti takarítási feldatok (pl.: sportrendezvény, kulturális rendezvény stb.) koordinálása

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • fizikai munkát végző munkavállalók irányításában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, és vezetői gyakorlat
  • számítástechnikai alapismeretek: word, excel gyakorlati szintű használati tapasztalat
  • szakmai érdeklődés
  • műszaki érzék

Előnyök

  • takarítási területen szerzett tapasztalat
  • referencia
  • műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • A Szegeden és vonzáskörzetében található takarítási munkaterületek napi munkaszervezése mellett rendszeresen nagyobb városi rendezvényeken a folyamatos takarítási jelenlét biztosítása és irányítása.
  • Változatos és aktív munkakör
  • Állandó takarítási területek irányítására meghatározott fix munkabér, rendezvények takarítási szolgálatának a biztosítására pedig plusz jövedelem.
  • Mobiltelefon és laptop biztosítása

Bővebb információért kérem hívjon: 06 30 9277607

vagy küldje el részletes és fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben: a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!