Gyártás, termelés

Üzemvezető élelmiszermérnök állás Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged és környéke
2020. 01. 08. 15:29

Az élelmiszeriparban működő, 15 főt foglalkoztató Bivalyos Tanya Kft. 1 fő ÜZEMVEZETŐ ÉLELMISZERMÉRNÖK munkatársat keres.

Cégünk mézcsomagolással, ízesített szirupok és szeszipari termék gyártásával foglalkozik.

Hazai kis - és nagykereskedések mellett multinacionális áruházláncokba, európai és ázsiai piacokra szállítunk.

Feladatok:

  • Az üzem minőségbiztosítási tevékenységének szabályozása
  • Élelmiszergyártás felügyelete
  • Vevői auditok vezetése (Auchan, Aldi)
  • IFS Food 6.1 bevezetése
  • HACCP folyamatok ellenőrzése (napi ellenőrzések dokumentálása)
  • Kapcsolattartás áruházláncokkal, hatóságokkal
  • Gyártási és üzemgazdasági adminisztráció
  • Termékfejlesztések
  • Integrált ügyviteli rendszer használata

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Msc vagy Bsc- élelmiszermérnöki)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Normál, egyműszakos munkarend
  • Emberközpontú, támogató légkör
  • Változatos szakmai kihívások