Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk szegedi irodánkba

Maus Kft.
Szeged
2019. 12. 11.

Mérlegképes könyvelőt keresünk szegedi irodánkba

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mérlegképes könyvelőként elengedhetetlen, hogy rendelkezz ebben a munkában eltöltött több éves tapasztalattal, hogy nálunk is helyt tudj állni.

Mindehhez szükséges a regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség.

Kihívásokkal is fogsz találkozni, ezért légy rugalmas és nyitott a tanulásra, fejlődésre és az új jogszabályokra, amelyek a munkádhoz kapcsolódnak.

A munkakör felelősséggel jár, mert részt fogsz venni:

  • bevallások elkészítésében,
  • zárási feladatok elvégzésében.

Részt vehetsz az éves beszámoló elkészítésében is a napi feladataid mellett.

Bérezés: A felelősségteljes munkádért cserébe versenyképes fizetést, biztos munkahelyet, támogató céget és változatos munkát tudunk biztosítani.

A fejlődést, a tanulást szívesen támogatjuk a közös céljaink eléréséhez.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent: B kategóriás jogosítvány és aktív vezetés.

Jelentkezni szakmai önéletrajz küldésével lehet.

Munkavégzés helye: 6724 Szeged, Textilgyári út 4.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános