Teljes/részmunkaidős szoftverfejlesztő munkatársat keresünk, akár távmunkában

Az Online Üzleti Intelligencia Kft. pályázatot hirdet szoftverfejlesztő munkakör betöltésére, akár távmunkában is.

Feladatok

  • Webes üzleti alkalmazások fejlesztése, karbantartása
  • Ügyfeleknek online support biztosítása

Elvárások

  • Programozó / Informatikus BSc vagy MSc képzésben vesz / vett részt
  • szoftverfejlesztésben való tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • kreativitás, csapatszellem
  • magas szintű önállóság és proaktivitás
  • angol nyelv szakmai ismerete

Előnyök

  • Következő technológiák ismerete előny: MySQL, Postgres SQL, bármilyen JS/Ajax keretrendszer, Laravel, Ext JS, PHP, SVN, Apache, Ubuntu

Amit kínálunk

  • kiváló munkahelyi környezet
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes és motiváló juttatási csomag
  • nyitott, fiatal kollégákból álló környezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!