Informatika, telekommunikáció

Teljes/részmunkaidős szoftverfejlesztő munkatársat keresünk, akár távmunkában

Munkavégzés helye: Szeged
2019. 11. 12. 16:25

Az Online Üzleti Intelligencia Kft. pályázatot hirdet szoftverfejlesztő munkakör betöltésére, akár távmunkában is.

Feladatok:

  • Webes üzleti alkalmazások fejlesztése, karbantartása
  • Ügyfeleknek online support biztosítása

Elvárások:

  • Programozó / Informatikus BSc vagy MSc képzésben vesz / vett részt
  • szoftverfejlesztésben való tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • kreativitás, csapatszellem
  • magas szintű önállóság és proaktivitás
  • angol nyelv szakmai ismerete

Előnyök:

  • Következő technológiák ismerete előny: MySQL, Postgres SQL, bármilyen JS/Ajax keretrendszer, Laravel, Ext JS, PHP, SVN, Apache, Ubuntu

Amit kínálunk:

  • kiváló munkahelyi környezet
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes és motiváló juttatási csomag
  • nyitott, fiatal kollégákból álló környezet