Menedzsment

Operatív vezető állás Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
Fizetés: Nettó 140000 - 0 / hónap
2019. 11. 07. 14:09

 Szeretnél egy dinamikus, komplex és kihívásokkal teli új munkát, ahol folyamatosan emberekkel lehetsz kapcsolatban?

Segíts Te kiválasztani a legjobbakat!

Bátran jelentkezz, ha elég kreatívnak és kommunikatívnak tartod magad, és nem utolsó sorban szeretsz új emberekkel ismerkedni.

Feladatok:

  • Toborzási csatornák aktív használata
  • Hirdetések szövegezése, eredmények monitorozása
  • Jelentkezők előszűrése
  • Új munkatársak beintegrálásának nyomon követése
  • Belső ajánlási program működtetése

Elvárások:

  • Pályakezdő, bármely szakterületen
  • Talpraesett, proaktív személyiség
  • Nyitottság, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság

Magadra ismertél?

Küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a "Jelentkezem" gombra kattintva.