Művészet, kultúra

Rendezvényszervező gyakornok állás Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
Fizetés: Bruttó 200000 - 0 / hónap
2019. 10. 15. 11:05

Cégünk, a Tisza-Expo rendezvények szervezésével, faházak bérbeadásával és rendezvények kivitelezésével foglalkozik.

Irodai csapatunkba keressük Szegedre rendezvényszervező gyakornok munkatársunkat.

Feladatok:

  • árajánlatok készítése, hozzá kapcsolódó szerződések és teljesítési igazolások, számlák nyomon követése
  • egyeztetés a kivitelezőkkel
  • kiállítók toborzása , tárgyalás szponzorokkal , költségvetés készítése
  • programok szervezése , hivatali bejelentések és ügyintézések
  • iratok és dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • 25 év alatti
  • OKJ
  • érettségi
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • talpraesettség és önállóság

Előnyök:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!