Műkörömépítő munkakörben álláslehetőség Szegeden

Italyteg Kft.
Szeged
2019. 07. 17.

NAIL EXPRESS(Árkád Szeged) csapata, standjába keres azonnali kezdéssel, alkalmazotti munkaviszonyba, önmagára és munkájára igényes, kezdő(aki ügyes) illetve gyakorlattal rendelkező műkörmös munkatársat teljes munkaidőbe illetve (beugrósnak heti2-3 napra)

Állandó munkára heti 5munkanap,8 óra munkavégzés, munkaidő felváltva,9-17h,10-18:30h,12-20h ig tart,hétvégén egyik nap szabad,a másik szabadnap hétköznapon!

Kérem csak az jelentkezzen akinek ez az időbeosztas megfelel!!

Okj-s bizonyítvány kötelező!!

Amit kínálunk:

  • fizetés+borravaló
  • bejelentett munka,
  • fizetett szabadság,
  • professzionális alapanyagok amit mi állunk
  • ,felszerelések,
  • jó hangulatú, vidám csapat

Próbamunka szükséges!

Fényképet munkáidról és pár bemutatkozó sort  küldj magadról a (Nail Express Árkád Szeged) Facebookon üzenetben,vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva. Csak komolyan érdeklődő, nagy munkabírású dolgozó szeretők jelentkezését várjuk!!!

Telefonszám: 0630/ 21 579 18

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos