Szoftvertesztelő állás funkcionális szoftvertesztelésben szerzett tapasztalattal rendelkezőknek

Semilab Zrt.
Szeged
2019. 08. 22.

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

A Semilab Félvezető Fizikai Laboratórium Zrt. munkatársat keres szegedi munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Szoftvertesztelő (Szeged)

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • A felmerülő igények (Backlog) leírásának ellenőrzése, javítása valamint átbeszélése a projektfelelőssel
  • Tesztelési feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése (pl.: tesztterv, tesztjegyzőkönyv, stb.)
  • Team Foundation Server (ALM eszköz) használata a tesztelési folyamatban
  • Exploratory tesztelés az előzőleg jóváhagyott Backlog-ok alapján
  • Tesztesetek készítése, futtatása, kiértékelése jelentések készítése, hibamenedzsment
  • UI automatizálásban való aktív részvétel erre alkalmas tool-ok használatával
  • A hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel

Elvárásaink a számunkra megfelelő jelölttel szemben:

  • Funkcionális szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertanok ismerete, ezen belül is leginkább SCRUM, Kanban
  • Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód valamint jó problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Együttműködési és jó kommunikációs készség
  • Automatizálási tool-ok ismerete
  • Analitikus képesség, rendszerszemlélet

Előnyt jelent:

  • Átfogó gyakorlati tapasztalat minőségbiztosítási és tesztelési területen
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Tesztelési területen használatos termékek gyakorlati ismerete
  • ISTQB-tanúsítvány megléte
  • Microsoft C# programozási nyelv alapfokú ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit mi kínálunk:

  • szakmai kihívások
  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások

Pályázatát a munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos