Szegeden szoftverfejlesztő álláslehetőség

Semilab Zrt.
Szeged
2019. 08. 22.

A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

A Semilab Félvezető Fizikai Laboratórium Zrt. munkatársat keres szegedi munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

Szoftverfejlesztő (Szeged)

Feladata:

  • mérőkészülékek szoftvereinek fejlesztése, karbantartása
  • alkalmazott mérési eljárások megismerése, szoftveres implementálása
  • új méréstechnikával kapcsolatos kutatások segítése

Elvárások:

  • gyakorlat Visual Studio C# fejlesztői környezetben
  • szakirányú felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat
  • szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • képes csoportban dolgozni, ugyanakkor önállóan tervez, old meg feladatokat
  • nagy a képzelőereje, kreatív, eredményszemléletű a hozzáállása
  • hasonló témában igényes referenciákkal rendelkezik
  • rendelkezik matematikai / fizikai / villamosmérnöki műszaki ismeretekkel

Amit mi kínálunk:

  • egymást segítő, új megoldásokra nyitott, kompetens csapatok
  • állandóan megújuló, frissülő projektek
  • szakmai kihívások
  • utazási lehetőség a világ legtöbb országába
  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások

Termékeinkről, szolgáltatásainkról további információt a www.semilab.com honlapon talál, jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános