Marketing, média, újságírás, PR

Nyomdai, dekorációs tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk Szegeden

Munkavégzés helye: Szeged
2019. 04. 23. 10:17

Olyan álláskeresők jelentkezést várjuk, akik az alábbi feladatokban gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek:

  • Ügyfelekkel való kommunikáció és kapcsolattartás
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Nyomdai, dekorációs gyártáskoordináció

Az új munkatárs kiválasztásakor előny

  • Nyomdai gyártáselőkészítési tapasztalat
  • Nyomdatechnológiai alapismeretek
  • Grafikai tervezési, szerkesztési jártasság
  • Dekorációs munkaterületen szerzett gyakorlati tapasztalat

Az új munkatárstól az alábbi hozzáállást várjuk el

  • Proaktív és ügyfélközpontú munkavégzés
  • Sokoldalúság és nyitottság az új feladatokra
  • Önálló munkavégzés és csapatszintű együttműködés

Amit kínálunk

  • Változatos tevékenységi és feladatkör
  • Szakmai fejlődés
  • Belvárosi munkahely
  • Egy műszakos munkaidő

Amennyiben a lehetőség felkeltette figyelmét, kérjük küldje el részletes önéletrajzát és fizetési igényét a "Jelentkezem" gombra kattintva.